• Lecznica weterynaryjna Arka - Budunek lecznicy weterynaryjnej z zewnątrz
  • Klinika weterynaryjna Arka w trakcie wizyty
  • image

Lecznica Weterynaryjna Arka powstała by zapewnić najwyższej jakości opiekę weterynaryjną sprawowaną przez całą dobę. Jako jedyni w Powiecie Wołomińskim oferujemy Państwu oraz głównie Państwa Pupilom fachową pomoc również w nagłych przypadkach przez 24h na dobę. Nasz zespół składa się z ambitnych i odznaczających się wyjątkową empatią lekarzy weterynarii, którzy indywidualnie i z sercem podejdą do każdego pacjenta. Na bieżąco wykonamy wszelkie badania diagnostyczne, niezbędne do postawienia prawidłowego rozpoznania. Personel techniczny otoczy Państwa opieką w trakcie oczekiwania na wizytę oraz udzieli informacji odnośne podstawowych preparatów profilaktycznych, pielęgnacyjnych i karm.

Nasz szeroki wachlarz usług to nie tylko profilaktyka i lecznictwo, ale również pielęgnacja zwierząt (kąpiele, strzyżenia) oraz hotel dla zwierząt.

 

LEKARZE

Tomasz Szybowicz
Skończyłem studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej na warszawskim SGGW w 2012 roku. Z wykształcenia jestem także technikiem farmaceutycznym. Zajmuję się leczeniem psów i kotów oraz opiekuję się zwierzętami przebywającymi w naszym szpitalu. Współpracuję również z kilkoma warszawskimi lecznicami. Szczególny nacisk kładę na trafną i rzetelną diagnostykę. Ważne jest dla mnie indywidualne podejście do pacjenta oraz dobra komunikacja z właścicielami. Prywatnie jestem właścicielem dwóch kotów oraz fanem motoryzacji.

Maciej Słowikowski
Swoją długoletnią naukę zawodu rozpocząłem w Technikum Weterynaryjnym we Wrześni. Studia ukończyłem na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej UWM w Olsztynie w 2013 roku. W trakcie trwania studiów uczestniczyłem w praktycznej nauce zawodu jako wolontariusz w olsztyńskich klinikach i przychodniach. Nieustannie kształcę się i doskonalę swoje umiejętności aby nieść pomoc naszym braciom mniejszym:) W weterynarii najbardziej interesuje mnie interna psów i kotów.

TECHNICY I REJESTRACJA

Wioletta Jaworska
Mam zaszczyt pracować w Arce od samego otwarcia (a tak naprawdę to ciut dłużej, bo porządki po remoncie również mnie nie ominęły:) Zajmuję się w lecznicy stroną techniczno-administracyjno-biurową. Można mnie spotkać w recepcji, ale również przy stole zabiegowym i kojcach. Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą dwóch córek. Nasza rodzina to 2+2+2 (pies i jaszczurka). Praca w ze zwierzętami mimo zupełnie innego wykształcenia okazała się strzałem w dziesiątkę, znacie to uczucie gdy chodzisz do pracy z przyjemnością?:))

Agnieszka Miszczuk
Zamiłowanie do zwierząt to u mnie przypadłość rodzinna. Zawsze w domu coś biegało, skakało, fruwało bądź pełzało, więc praca w lecznicy to praca zrodzona z pasji. Moi bracia mniejsi: Kara (owczarek niemiecki), Nelson (sędziwy wąż).

Justyna Grzębkowska
Od zawsze interesowały mnie zwierzęta. Każdy z nas ma marzenia, co chciałby w życiu robić, moim od zawsze było niesienie pomocy zwierzakom. W tym się spełniam, robię to z zaangażowaniem i pasją. Uczęszczam na zajęcia o kierunku: technik weterynarii. W Arce zajmuję się czynnościami pomocniczymi i pielęgnacyjnymi przy zwierzętach. Każdą wolną chwilę spędzam aktywnie - jazda na rowerze, wyprawy po lesie, długie spacery z psami. Moim hobby jest fotografowanie dzikich zwierząt, które nauczyło mnie cierpliwości i wytrwałości.

WSPÓŁPRACA

- Julita Mision - chirurgia miękka
- Michał Kucharczyk - chirurgia twarda/ortopedia
- Dorota Sztechman - konsultacje kardiologiczne
- Natalia Stępkowska - USG

Facebook