Całodobowa Lecznica Weterynaryjna - Czynne od 800 do 2400   Kobyłka, ul.Krechowiecka 33 662 104 356

Fryzjerstwo

 

FRYZJER DLA ZWIERZĄT - STRZYŻENIE PSÓW

Piękny wygląd Twojego pupila z pewnością ma dla Ciebie znaczenie, dlatego dbasz o niego szczególnie wtedy, gdy zdobi go wspaniała długa sierść. Jeśli nie wiesz, jak o nią zadbać z pewnością potrzebny Ci fryzjer dla zwierząt. Znajdziesz go w naszej klinice Arka w Warszawie.

Strzyżenie nie tylko dla urody

Psy długowłose to zwierzęta, które często miewają problem ze swoją sierścią, bowiem ta zbyt mocno wyrośnięta przeszkadza im w swobodnym bieganiu, a także zasłania oczy. To powód, dla którego tak ważne jest systematyczne strzyżenie psów. Długie włosy u psa to również większe prawdopodobieństwo wczepiania się kleszczy lub znoszenia do domu pozostałości roślin z pobliskiej łąki czy parku.

Jeśli chcesz sprawić przyjemność swojemu pupilowi, zafunduj mu profesjonalne strzyżenie psów, a z pewnością będzie bardziej cieszyć się każdym dniem. Fryzjer dla zwierząt to również "lekarstwo" na pielęgnację sierści, która starannie przystrzyżona jest łatwiejsza do mycia i czesania.

Fryzjer na specjalne okazje

Zajmujesz się hodowlą rasowego psa, z którym często jeździsz na pokazy? Fryzjer dla zwierząt pomoże Ci w starannym ułożeniu sierści, dzięki czemu Twój pupil będzie prezentować się idealnie. Profesjonalne strzyżenie psów to usługa, dzięki której osiągniesz doskonały efekt, jakiego wymagają wskazania dla wybranej rasy.

 

Masz w domu rasowego psa? Pomyśl o jego idealnym wyglądzie oraz zadbaj o jego komfort podczas spacerów w upalne popołudnia. Odwiedź profesjonalnego fryzjera dla zwierząt, a oboje będziecie zadowoleni!

Zapraszamy do naszej Groomerki  Beaty Krolak,zapisy poprzez recepcję w  przychodni.