Całodobowa Lecznica Weterynaryjna - Czynne od 800 do 2400   Kobyłka, ul.Krechowiecka 33 662 104 356

Hotel

Wakacyjne wyjazdy na wczasy do ośrodka, który nie przyjmuje zwierząt, wyjazd służbowy, dłuższy pobyt w szpitalu i inne tego typu okoliczności sprawiają, że nie wiesz, jak zapewnić tymczasowy dom swojemu pupilowi. Oferujemy Ci hotel dla zwierząt, który rozwiąże Twoje problemy.

Hotel – sposób na dom zastępczy

Usługi hotelowe dla zwierząt nie są nowością, a nasz hotel to placówka na najwyższym poziomie, która od prawdziwego domu różni się jedynie tym, że zwierzę nie ma kontaktu ze swoim panem. Nie musisz prosić znajomych czy obarczać najbliższej rodziny opieką Twojego psa lub kota. Wynajmij pokój w hotelu dla zwierząt, a zagwarantujesz mu najlepsze warunki podczas Twojej nieobecności.

Co zagwarantujemy Twojemu pupilowi?

Usługi hotelowe, jakie świadczymy zwierzętom, obejmują zarówno wygodne miejsce pobytu, jak i zaspokojenie wszystkich podstawowych potrzeb, dzięki którym zwierzak będzie czuł się doskonale i znacznie łatwiej zniesie rozstanie ze swoim właścicielem. Wybierając nasz hotel dla zwierząt możesz mieć pewność, że:

- Twój pies lub kot otrzyma własny, przestronny box zewnętrzny, pokój hotelowy i dostęp do wybiegu,

- każdego dnia pobytu pupil zostanie wyprowadzony na spacer dostosowany do jego indywidualnych potrzeb,

- zapewnimy Twojemu czworonożnemu przyjacielowi profesjonalną opiekę weterynaryjną.

Gdzie możesz nas znaleźć? 

Nasza przychodnia weterynaryjna ma swoją siedzibę w miejscowości Kobyłka, jednak działający przy niej hotel dla czworonożnych pensjonariuszy przyjmuje gości z całego obszaru miasta Warszawa oraz okolicznych miejscowości, takich jak Zielonka czy podwarszawski Wołomin.

Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej!

UWAGA Każde zwierzę pozostawiane w hotelu powinno posiadać książeczkę zdrowia oraz aktualną profilaktykę.

 

Koszt doby pobytu wynosi 40 zł