• Lecznica weterynaryjna Arka - Budunek lecznicy weterynaryjnej z zewnątrz
  • image
  • Klinika weterynaryjna Arka w trakcie wizyty

AKTUALNE AKCJE PROMOCYJNE:
(szczegóły w ARCE)

KUP CIASTECZKA I WESPRZYJ BUDOWĘ NOWYCH BOKSÓW DLA PORZUCONYCH ZWIERZAKÓW!

Szanowni Państwo,

Okres świąteczny i karnawałowy jest szczególnym okresem dla zwierząt. Niestety nieprzemyślane zakupy "pod choinkę", wyjazdy świąteczne, wystrzały z petard karnawałowych, kończą się często pozostawianiem bezbronnych zwierząt na ulicy, czy w lesie. Co roku obserwujemy to nieludzkie przedmiotowe traktowanie żywych istot. W okresie świąt i karnawału lawinowo rośnie liczba zgłoszeń o bezdomnych zwierzętach, którymi staramy się zaopiekować w Arce.

W tym roku postanowiliśmy zwiększyć ilość boksów, zapewnić odpowiednią opiekę medyczną i otoczyć ciepłem porzucone zwierzęta. W tym celu w okresie od 6. do 24. grudnia będzie prowadzona w Arce sprzedaż świątecznych ciasteczek dla zwierząt w formie "charytatywnych cegiełek". Prosimy i zachęcamy Państwa do udziału we wspólnej akcji. Każdy prezent dla naszych zwierząt lub pupili naszych znajomych pozwoli na uratowanie, utrzymanie i znalezienie nowego, pełnego miłości domu dla każdego podopiecznego uratowanego tylko dzięki Państwa zaangażowaniu.

Ze świątecznymi pozdrowieniami
Martyna Domańska

 


 

Już wystawiamy paszporty dla psów, kotów i fretek! Zapraszamy! Oczekiwanie na ważny paszport trwa tyle co wypełnienie druków, dokument otrzymacie Państwo po maks. 15 minutach!

Facebook