Całodobowa Lecznica Weterynaryjna - Czynne od 800 do 2400   Kobyłka, ul.Krechowiecka 33 662 104 356

Hospitalizacja zwierząt w godzinach pracy placówki

 

Co nas wyróżnia?

Nasz szpital dla zwierząt funkcjonuje przy klinice weterynaryjnej Arka na terenie miejscowości Kobyłka. Wieloletnia praca ze zwierzętami pozwala nam na instynktowne rozumienie potrzeb naszych pacjentów i przynoszenie im ulgi w cierpieniu.  Pomoc weterynaryjna dla zwierząt to nie tylko zawód, ale również pasja, dzięki której każdy nasz pacjent traktowany jest w sposób wyjątkowy.

Jako prawdziwi miłośnicy zwierząt, a także lekarze weterynarii z odpowiednim wykształceniem, zapewniamy pacjentom najlepszą opiekę szpitalną, prowadzimy diagnostykę i leczenie w szerokim zakresie, obejmującym takie dziedziny jak chirurgia twarda i miękka, ortopedia, kardiologia, ginekologia i położnictwo, choroby wewnętrzne i inne. Nasz szpital weterynaryjny to placówka medyczna na najwyższym poziomie, w której wykorzystujemy nie tylko swoją wiedzę, ale i najnowocześniejsze metody leczenia tradycyjnego oraz operacyjnego.

Zapewniamy nie tylko leczenie

Jako prawdziwi miłośnicy zwierząt i zarazem wykwalifikowani lekarze oferujemy naszym małym i dużym pacjentom leczenie prowadzące do poprawy zdrowia, ale tez o wiele więcej. Szpital dla zwierząt posiada najnowocześniejsze wyposażenie, a także specjalnie przygotowane miejsca, w których zwierzęta po zabiegach i w trakcie kuracji mogą komfortowo odpoczywać.

Nasza placówka, to jednak nie tylko szpital weterynaryjny, w którym nasi pacjenci powracają do zdrowia, ale również klinika, w której spotykają się z sercem, życzliwą opieką i zrozumieniem dla ich cierpienia.

Co możemy Ci zaoferować?

Szpital dla zwierząt to miejsce, w którym pomoc znajdzie każdy pies czy kot. Dzięki posiadanemu doświadczeniu, nie tylko przeprowadzamy skuteczną diagnostykę, ale też wykonujemy profesjonalne zabiegi, przywracając zdrowie zwierzętom.

• Świadczymy pomoc weterynaryjną przez siedem dni w tygodniu.
• Wykonujemy zabiegi w zakresie szeroko rozumianej chirurgii miękkiej i twardej.
• Oferujemy pomoc w nagłych wypadkach.
• Korzystamy ze wsparcia, wiedzy i doświadczenia znakomitych specjalistów z dziedziny weterynarii.

Prowadząc szpital weterynaryjny pomagamy zwierzętom z okolic Warszawy, a w szczególności z miejscowości Wołomin, Kobyłka i Zielonka.

Twój czworonożny przyjaciel potrzebuje pomocy? Zadzwoń i umów się na wizytę.

TWÓJ CZWORONOŻNY PRZYJACIEL POTRZEBUJE POMOCY? ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ.