Całodobowa Lecznica Weterynaryjna - Czynne od 800 do 2400   Kobyłka, ul.Krechowiecka 33 662 104 356

Wizyty domowe

Weterynarz dla Twojego czworonoga

Jeżeli Twój czworonożny pupil traci humor, apetyt i zachowuje się inaczej niż zwykle, to znak, że może potrzebować pomocy specjalisty. Doświadczony weterynarz zaprasza do lecznicy zlokalizowanej w miejscowości Kobyłka nie tylko lokalnych właścicieli zwierząt, ale również osoby z miasta Warszawa i okolic. W przypadku gdy stawką jest dobre samopoczucie i zdrowie pupila, warto wybrać miejsce, w którym zostanie on otoczony profesjonalną opieką.

 Nasz weterynarz to człowiek z misją, a cała załoga pracująca w lecznicy świadczy usługi, takie jak wizyty domowe oraz całodobowe pogotowie weterynaryjne. Wiemy bowiem, że nieprzywidziane wypadki zdarzają się nie tylko w godzinach standardowych, ale często zaskakują w najmniej oczekiwanym momencie. Aby ograniczyć stres właścicielom zwierząt, a ich czworonogom nieść natychmiastową pomoc, weterynarz jest do dyspozycji potrzebujących o każdej porze dnia i nocy. Taka otwartość daje poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

O ofercie naszej lecznicy warto pamiętać nie tylko w razie konieczności nagłej interwencji. Obejmując troską zwierzęta, ich właścicielom rekomendujemy regularne wizyty kontrolne. Profilaktyka to niezwykle istotna część pracy, jakiej oddaje się weterynarz.  Pozwala na bieżąco oceniać stan pupila, a w razie wystąpienia jakichkolwiek nieprawidłowości rozpocząć szerszą diagnostykę. Szybkie działanie znacząco podnosi szansę na oddalenie widma choroby lub jej skuteczne pokonanie.

Wizyty domowe

Właścicielom zwierząt, którzy nie posiadają samochodu, nie dysponują dużą ilością czasu lub z różnych przyczyn nie mogą odwiedzić nas osobiście, wychodzimy naprzeciw oferując wizyty domowe. To bardzo wygodne rozwiązanie, które pomaga szybko zdiagnozować problem i wdrożyć odpowiednią terapię farmakologiczną lub interwencyjną.

Świadczone przez nas wizyty domowe:

  • obejmują dojazd do posiadłości Klienta na terenie miejscowości Kobyłka i w okolicy, a nawet do miasta Warszawa
  • są alternatywą dla wizyty w lecznicy, gdy Twój pupil źle się czuje i nie chcesz zabierać go w drogę
  • odbywają się w przyjaznej atmosferze, a nad ich prawidłowym przebiegiem czuwa doświadczony weterynarz .

Zapraszamy!